poniedziałek, 4 kwietnia 2016

Mars - Rafał Kosik

Hejka! Dziś mam dla was kolejną recenzje. Zapraszam.  Jest to typowa, a zarazem nietypowa książka naukowo – fantastyczna, opowiadająca o życiu na czerwonej planecie. Akcja  dzieje się w przyszłości. Ludzie stworzyli cywilizację, miasta.  Jednak nad tym wydawało by się poukładanym światem wisi cień zagłady.
  Rafał Kosik napisał fantastyczną książkę science fiction mówiącą o tym co może się stać, lecz nie musi. Postacie i zdarzenia opisane w tak realistyczny, wręcz namacalny sposób. Nie trzeba dużo mówić, to trzeba przeczytać. I mimo, że wahałem się najpierw co do sięgnięcia po tą książkę, byłem zadowolony gdy ją przeczytałem.


  Czytając książkę pana Rafała czułem się uniesiony, pochłonięty przez sprawy dziejące się na czerwonej planecie. Wątek miłości także występuje opisany przez autora w namiętny, realny i ekscytujący sposób, różnorakie tajemnicze intrygi i sekrety, zarówno polityczne jak i życiowe wciągną cię bez pamięci, gwarantuję, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli ty też chcesz przeżyć taką przygodę, co tu dużo mówić, po prostu musisz ją przeczytać. Przepustka na Marsa już na ciebie czeka, wystarczy zajrzeć do księgarni. Ta książka to prawdziwa uczta dla wyobraźni, polecam.

Pozdrawiam!
Tom 18
2 komentarze:

  1. Nie moje klimaty, niestety. Może kiedyś sięgnę po tę pozycję!

    Pozdrawiam cieplutko ♥
    http://sleepwithbook.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.