środa, 7 października 2020

Napraw mnie - Anna Langner


 Autor: Anna Langner
Tytuł: Napraw mnie 
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece 
Ilość stron: 368
Cykl: Zniszcz mnie (tom 2)

Żelki i Netflix to zdaniem Amy jedyny sposób na leczenie złamanego serca. Przynajmniej do czasu, aż na horyzoncie pojawia się nowa praca w agencji reklamowej. Pełna wyzwań i okazji, w których można się wykazać, na pewno pozwoli odwrócić uwagę od myśli kotłujących się w głowie. Jednak osiągnięcie wewnętrznego spokoju nie przychodzi Amy tak łatwo.
W Black Library od kilku tygodni pracuje niezwykle uzdolniony programista i spec od social mediów. Przystojny, wytatuowany i z gniewem w oczach. Brzmi znajomo? Ścieżki Amy i Barry’ego znów się splatają, bo jak wiadomo, przeznaczenie nie odpuszcza.
Tajemnice i pytania mnożą się jak ślimaki po deszczu, a napięcie między dwójką bohaterów rośnie z każdą przewracaną kartką tej książki. Czy zniszczoną relację uda się naprawić? A co jeśli komuś bardzo zależy na tym, by ta dwójka nigdy nie była razem?,,Napraw mnie" to kolejna książki spod pióra pani Anny i jest to kontynuacja 
,,Zniszcz mnie", którą należy przeczytać w pierwszej kolejności, żeby wiedzieć, o co chodzi w drugiej części. 

Znów śledzimy losy Amy, która leczy złamane serce żelkami i oglądaniem seriali. Gdy dostaję propozycję pracy w biurowcu zajmującym się reklamami, czuję, że dzięki tej pracy odbiję się od dna. Niespodziewanie spotyka tam kogoś o kim, chcę zapomnieć przystojny wytatuowany chłopak ze zmierzwionymi rudymi włosami a na imię mu Barry. Tak ten sam Barry, który wyjechał bez słowa. Drogi tych dwojga znowu się krzyżują, wracają wspomnienia jednak atmosfera w pracy, robi się ciężka, gdy przychodzi im razem pracować.

Ona ma mu za złe, że wyjechał bez słowa wyjaśnienia on za to, ma pretensję do niej o to, że podczas jego nieobecności imprezowała z innymi facetami nie, wiedzą tylko, że to wszystko, co wiedzą nie do końca jest prawdą. Ktoś usilnie postarał się o to, żeby się nienawidzili, ale kto mógł być tak samolubny ? 

Dorosłość przyszła po nas i zabrała nam to, co najpiękniejsze.

W tej części spotykamy znanych nam już bohaterów z poprzedniej części, ale pojawiają się też nowe postacie. Jeśli chodzi o bohaterów to wszyscy, zostali bardzo dobrze wykreowani najlepszą postacią w tym wszystkim, była chyba Becky wystarczyło, że się pojawiła i można się było nieźle uśmiać. Taka przyjaciółka to skarb, mimo że kilka razy Amy mało się nie spaliła ze wstydu przez nią.

Książkę czyta się dość szybko, jeśli tylko nie ma się innych zajęć, język, jakim, jest napisana jest bardzo prosty autorka, pokazuję tutaj wiele sytuacji, które zdarzają się w prawdziwym życiu jak, można się pomylić względem kogoś, kogo się, zna od dziecka i ma za najlepszego kumpla oraz to jak przez kłótnie i niedomówienia można stracić możliwość dania drugiej szansy.
Jeśli chodzi o całą historię zawartą w książce to od samego początku mnie, rozwaliła a na sam koniec, zniszczyła nie takiego zakończenia się, spodziewałam, liczę na to, że jeszcze kiedyś Pani Anna zdecyduję się na trzecią część albo chociaż gdzieś zostaną opisane dalsze losy Amy i Barry’ego.Gorąco wam polecam przeczytać obie części. Jest to jedna z nowości, którą znajdziecie na stronie taniej książki. 

Za możliwość przeczytania dziękuję 


1 komentarz:

Copyright © Moc Recenzji , Blogger