czwartek, 3 września 2020

Syreny - Anna Langner

Syreny - Oceny, opinie, ceny - Anna Langner - Lubimyczytać.pl

Autor: Anna Langner

Tytuł: Syreny 

Wydawnictwo: Kobiece 

Ilość stron: 472

To moje drugie spotkanie z tą autorką. Po przepięknej powieści ,,Zniszcz mnie" postanowiłam sięgnąć po coś nowego tej samej autorki. 

Nowa wakacyjna powieść bestsellerowej Anny Langner!

To lato wszyscy spędzą tak, jakby miało być ostatnim w ich życiu.

Kiedy zaczyna się upalny lipiec, jest dobrze. Kiedy czekają cię beztroskie wakacje nad morzem, jest bardzo dobrze. Kiedy przyjaciółki, z którymi rok temu spędziłaś całe lato, okazują się słynnymi na cały internet Syrenami, jest bardzo źle.

Majka wyjeżdża z Warszawy do spokojnego nadmorskiego Burzewa. Dołącza do ekipy Syren – pięknych kobiet, które wyruszają na eskapady po nadbałtyckich klubach, polując na bogatych przystojniaków. Majka ma w tym swój cel – chce zrealizować sekretny projekt i przy okazji chronić przyjaciółki przed kłopotami. Jednak ten plan zaczyna sypać się jak zamek z piasku. Jakby tego było mało, jej życie uprzykrza pewien tajemniczy, przystojny turysta.

Główną bohaterką jest tutaj Majka młoda dziewczyna która pracuje i studiuję w Warszawie. Na każde wakacje przyjeżdża do rodziny do Burzewa gdzie pomaga wujowi przy budce z lodami. Ma zamiar spędzić czas ze swoimi przyjaciółkami podczas wolnego czasu. Młode dziewczyny wpadają na pomysł, by zostać Syrenami, czyli takimi wakacyjnymi paniami do towarzystwa, Majka jest temu przeciwna, ale postanawia pójść w to razem z nimi, żeby nie narobiły głupot. Pojawiają się również trzej panowie Igor, Filip i Darek, którzy są chętni skorzystać z towarzystwa dziewczyn. Między Majką a Darkiem od początku nie ma porozumienia wręcz pałają do siebie nienawiścią, ale jak to mówią kto się czubi ten się lubi. 

Książkę czyta się płynnie, autorka zamieściła w książce dużą dawkę humoru dzięki czemu można się nieźle uśmiać. Historia pokazuje, że prawdziwa przyjaźń przetrwa wszystko. 

Jeśli chcecie poczuć jeszcze trochę wakacji to sięgnijcie po tę książkę a przeniesiecie się nad piękne słoneczne morze.

Książkę zakupicie na stronie tania książka a znajdziecie ją w dziale Książki dla kobiet.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Copyright © Moc Recenzji , Blogger