piątek, 21 kwietnia 2017

Dom Wilka - Marek Łasisz


  Artur ma dwanaście lat i mieszka z ojcem. Ich wzajemne relacje pełne są przemocy i ogólnej wrogości. Maltretowany chłopiec ucieka przed tym wszystkim w świat książek i marzeń. Jego azylem staje się zapomniane stare pomieszczenie blokowej piwnicy. Gdy pewnego dnia natrafia na zamaskowane zagadkowe drzwi. Kiedy je otwiera, wczołguje się do starego zakurzonego tunelu.
"Dom Wilka" to pełna przygód i niesamowitych zwrotów akcji powieść z gatunku fantastyki miejskiej. Poznaj Artura i wyrusz z nim na niesamowitą wyprawę do świata równoległego. Spotkasz tam niesamowitych bohaterów i najprzeróżniejsze postacie jak trolle i krasnoludy. Ponadto odkrywamy też tajemnicę mrocznego instytutu archeologii. Zadziwiające eksperymenty i spotkanie z niesamowitym niebieskookim wilkiem. To wszystko na kartach tej powieści, która zabierze cię do całkiem innego, zwariowanego acz mrocznego świata.
Pozytywy książki to bezgraniczna wyobraźnia autora. Rewelacyjna powieść dla każdego, każdy przeczyta ją bardzo szybko, bo jest super. Jest to moje pierwsze spotkanie z tym autorem i śmiało mogę powiedzieć, że jestem całkowicie zadowolony. Te klimaty w stylu Narnii czyli coś co lubię. Gorąco polecam,

Autor: Marek Łasisz
Ilość stron: 232
Wydawnictwo: Ridero


Pozdrawiam gorąco Tomek

1 komentarz:

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.