niedziela, 29 grudnia 2019

Złamane skrzydła - Shannon Dittemore


Autor: Shannon Dittemore
Tytuł: Złamane skrzydła 
Wydawnictwo: Edycja św Pawła 
Ilość stron: 296 

Złamane skrzydła to druga część przygód Brielle, którą poznaliśmy w Oczach anioła.

Z Brielle spotykamy się ponownie w chwili, gdy zaczynają nawiedzać ją koszmary, których znaczenia nie pojmuje. Jej chłopak Jake stał się tajemniczy i coś przed nią ukrywa. A nadopiekuńczy ojciec sięga po alkohol, w dodatku zaczyna spotykać się z o wiele młodszą od siebie kobietą Oliwią, która przyprawia ją o gęsią skórkę.
Dziewczyna jeszcze nie wie, że z powodu swoich oczu, które widzą przez zasłonę Przyziemia, została wzięta na celownik przez samego Księcia Ciemności. Tymczasem nad Stratus nadchodzą siły zła. W tej sytuacji nie ma wyboru i musi stanąć do walki. Ale czy potrafi walczyć ze złamanymi skrzydłami? Jak potoczą się jej losy? Czy siły zła zwyciężą i zaleją jej rodzinne miasto?

Złamane skrzydła to książka skierowana głównie do młodzieży. W drugiej części dzieje się o wiele więcej niż w poprzedniej ze skrzyni znika pudełeczko z pierścionkiem. Dewastacja grobu matki Brielle i pewne odkrycie którego się nie spodziewała. W dodatku nawiedzają ją koszmary i w tym wypadku aureola nie pomaga. Czy tajemnica śmierci matki Brielle zostanie odkryta? Jak potoczą się losy bohaterki? Czy Brielle podoła?

Książkę czyta się bardzo szybko, historia tam opisana jest wciągająca, bohaterzy tak jak w pierwszej części są dobrze wykreowani. Akcja, która się tam, toczy potrafi wciągnąć na dobre.
Autorka w tej części wyjaśnia wiele wątków oraz ponownie pokazuję walkę dobra ze złem możemy ujrzeć świat aniołów, ale także ten drugi gorszy świat.

Zachęcam do sięgnięcia po tę książkę, bo jest warta uwagi.

Znalezione obrazy dla zapytania złamane skrzydła shannon dittemore

1 komentarz:

  1. Na pewno zachęca mnie to, że bohaterowie są dość dobrze wykreowani.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Moc Recenzji , Blogger