czwartek, 9 marca 2017

Premiery marzec 2017 - zapowiedzi książkowe

Witam

Dawno nic nie dodawałam niestety nie miałam o czym pisać i z braku czasu też. Dziś przychodzę do was z zapowiedziami na marzec zatem zobaczmy co na nas czeka w tym miesiącu.

Premiera: 8 marca 2017

Alice od zawsze prowadziła podwójne życie. To prawdziwe, w którym mieszka sama z ojcem, i to drugie. . . we śnie! Wszystkie jej przespane noce wypełniają niezwykłe przygody i podróże, a zwłaszcza spotkania z chłopakiem o imieniu Maks. Z czasem oboje szaleńczo się w sobie zakochują i Alice myśli tylko o tym, aby zasnąć i znów spędzić czas z Maksem. Pewnego dnia w szkole widzi. . . jego! Czy to naprawdę chłopak z jej snu? A jeśli tak, dlaczego traktuje ją tak obojętnie?

Premiera: 15.03.2017

Nowa powieść autorki „Promyczka”!

Miłość to dziwna sprawa. Pojawia się znikąd. Nie ma w niej logiki. Nie da się jej zmierzyć. To mieszanka uczuć i pasji – połączenie niebezpieczne, podsycające miłość. . . ale również nienawiść. 

Poznałem obydwa te uczucia i jestem w nich ekspertem. 

Zakochałem się w Mirandzie ślepo i bezgranicznie. Wyidealizowałem sobie jej obraz. Jednak marzenia są niczym dym. Unoszą się nad nami, nieuchwytne, aż w końcu wydaje nam się, że ich pragniemy. I potrzebujemy. Taka była również Miranda. Ulotna niczym dym. Myślałem, że jej pragnę. Sądziłem, że jej potrzebuję. W końcu jednak dopadła mnie szara rzeczywistość. Wypatroszyła mnie ze złudzeń niczym okrutny drapieżnik. Rzeczywistość bywa podła. Tak jak Miranda. A ja potrafię być czasem strasznym głupcem. . . Który mimo wszystko nadal wierzy.

W marzenia. W ludzi. I w miłość.


Premiera: 15.03.2017

Seksowny chłopak po przejściach i córka farmera. Ich miłość miała trwać wiecznie!

Cage York ma wszystko, czego pragnął. Piękną dziewczynę i wymarzoną karierę baseballisty. Stypendium sportowe daje mu możliwość wyjazdu do Tennessee, gdzie razem z Evą chce rozpocząć szczęśliwe życie. Niestety, ich plany krzyżuje choroba... Dziewczyna zostaje na farmie w Alabamie, by zająć się chorym ojcem. Jej spokój burzą niepokojące wiadomości od znajomych Cage'a – świat baseballistów to przecież nie tylko wyczerpujące, wielogodzinne treningi, ale również napalone fanki, które chętnie imprezują topless. 

Czy wystawiona na próbę miłość Evy i Cage'a przetrwa długą rozłąkę i ludzką zawiść
?Premiera: 15.03.2017

Kinga pogrąża się w rozpaczy po stracie ukochanego, zaniedbując pracę i przyjaciół. Czy otrząśnie się na czas, by nie stracić tego, co najważniejsze i co dotąd trzymało ją przy życiu? Nie jest to łatwe, bo ilekroć Kinga wyjdzie na prostą, powracają do niej koszmary...

Tymczasem Hania, przyjaciółka Kingi, staje na początku nowej drogi – niestety bardzo wyboistej. Przeszkodą w dążeniu do szczęścia okazują się liczne zobowiązania oraz chęć osiągnięcia sukcesu. Rosnąca ambicja przyćmiewa wartości, dla których jeszcze nie tak dawno Hania była w stanie poświęcić wszystko. 

„Kropla zazdrości, morze miłości” to nie tylko wspaniała opowieść o miłości, lecz także o emocjach – nie zawsze tych łatwych. Bohaterki Natalii Sońskiej wiedzą, że życie wymaga od nas dużo zaangażowania i dobrej woli, by ład i harmonia mogły zagościć w nim na dobre.


Premiera: 16.03.2017

Siedmioro ludzi. Jedna mała wyspa. Wyizolowane środowisko, ograniczona grupa, problemy z zaufaniem oraz bezwzględna, tylko pozornie losowa śmierć raptownie zbierająca żniwo. Strażnicy światła to thriller, który przedstawia świat dzikiej natury i spektakl grozy. 

Miranda jest fotografką natury, która została wysłana na zawodową misję. Jej zadaniem jest robienie zdjęć ukazujących piękno otaczającej przyrody maleńkiej wyspy. Towarzyszy jej jedynie sześciu osobliwych naukowców. Dzień po dniu, Miranda jest świadkiem niewiarygodnych wydarzeń, pogłębia swoje przywiązanie do egzotycznych wysp i współtowarzyszy. Jednak mimo zażyłości, czuć dziwny niepokój w powietrzu i budzące lęk podejrzenia. Atmosfera robi się coraz gęstsza. Słychać szepty o legendzie mówiącej, że miejsce ich zamieszkania zwie się "Wyspami Śmierci". A z każdym kolejnym aktem przemocy robi się... duszno. I już każdy jest podejrzany o najgorsze.


Spodobało wam się coś? A może polujecie na coś innego ?

13 komentarzy:

 1. Strażnicy światła wydają się być super :)
  Ja na razie nie czekam na nic. No może teraz na strażników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy na książkę Kim Holden ❤

  siostryczytaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej czekam na premierę książki Pani Natalii :-)

  Pozdrawiam, Ania.
  (ksiazkowepodrozeanny.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tyle pięknych okładek! Mam ogromną ochotę na wszystkie książki, które są w poście haah :D
  http://maasonpl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam na "O wiele więcej" ❤ Fascynuje mnie "Miłość ze snu", ale poczekam na opinie innych. Pozdrawiam ciepło, Ewelina.
  Ps: Oczywiście obserwuję! ;)

  redgirlbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Czekam na "O wiele więcej" ❤ Fascynuje mnie "Miłość ze snu", ale poczekam na opinie innych. Pozdrawiam ciepło, Ewelina.
  Ps: Oczywiście obserwuję! ;)

  redgirlbooks.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo lubię takie posty, łatwo znaleźć nowe książki do przeczytania dzięki nim :)


  http://oddam-ci-ksiazke.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja na razie na nic nie poluje, tylko próbuje przeczytać to, co mi zalega na półce :D Wbrew wszystkiemu, jestem bardzo minimalistycznym książkoholikiem... przynajmniej patrząc na innych XD

  OdpowiedzUsuń
 9. Kim Holden obowiązkowo :D Jeszcze tylko cztery dni!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Ufff. Mój portfel nie będzie lżejszy w marcu :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Z twoich typów nie skorzystam, ale sama mam swoje, więc nie obejdzie się bez zakupów :D

  Pozdrawiam
  toreador-nottoread.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Z podanych przez Cb pozycji najbardziej przekonują mnie "Strażnicy światła", jednak i tak zbankrutuję w marcu, bo mam swoje propozycje :D
  Pabottyro_books

  OdpowiedzUsuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Devon.